SZYBKA WYSZUKIWARKA:

         
     Dodaj Obiekt
     Logowanie
     Wyszukiwarka
    
     Cennik
     Newsletter
     Ogłoszenia
     Poleć Stronę
       
     Prawa Autorskie
     Polityka Prywatności
     Mapa strony
       
     O Nas
     Kontakt
PRAWA AUTORSKIE

Wszelkie prawa autorskie do zawartości witryny internetowej NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl są w całości zastrzeżone na rzecz ECOTRAVEL z siedzibą w Krakowie. 

 

Reprodukowanie, przenoszenie, dystrybucja lub zapisywanie na jakichkolwiek nośnikach, bez wcześniejszej pisemnej zgody ECOTRAVEL jest zabronione poza wyjątkami opisanym poniżej.

 

Użytkownik witryny ma prawo przeglądania zamieszczonych stron oraz dokonywania ich zapisu na dysku twardym komputera w postaci plików tymczasowych.

 

Ponadto użytkownik ma prawo drukowania wybranych stron dla swojego prywatnego użytku.
 
Prawo użytkowania całej witryny jest ograniczone do zastosowań prywatnych i niekomercyjnych.

 

Wykorzystanie materiałów określonych jako "prasowe" jest dozwolone pod warunkiem zacytowania źródła informacji.

 

Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące tą witrynę są własnością serwisu NOCLEGI.ECOTRAVEL.pl o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ".

Deklaracje poszanowania prywatności

ECOTRAVEL oświadcza, że:
 > informacje o charakterze nie osobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych. Na jej podstawie tworzone są statystyki zbiorcze dotyczące ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań.

 
 > informacje osobowe zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za wyraźną zgodą użytkownika. Dane te nie są przekazywane podmiotom trzecim bez zgody użytkownika. Ponadto użytkownik ma ich przeglądania, modyfikowania lub wymazania w każdej chwili.

 
 > powzięto wszelkie adekwatne kroki w celu prawidłowego zabezpieczenia przechowywanych danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zablokowania nieautoryzowanego dostępu. Jednak z przyczyn technicznych odpowiedzialność ECOTRAVEL z tego tytułu jest ograniczona wyłącznie do zagrożeń wynikających z rażącego niedbalstwa.
 

> w celu usprawnienia działania witryny, na dysku twardym komputera użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. cookie. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celach statycznych.

 

W wypadku pytań pozostajemy do dyspozycji Państwa

noclegi@ecotravel.pl

 


      


           

Link Exchange: EcoTravel | Ojców | Pieskowa Skała | Jaskinia Ciemna | Parki Narodowe Polski | Jurajska Przygoda

    

All original material and HTML coding © EcoTravel 2002-2009 All rights reserved. www.ecotravel.pl